NFM3DCC471R1H3L
Murata ElectronicsMurata Electronics
NFM3DCC471R1H3L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP FEEDTHRU 470PF 50V 1205
Φύλλα δεδομένων: 1.NFM3DCC471R1H3L.pdf2.NFM3DCC471R1H3L.pdf3.NFM3DCC471R1H3L.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος NFM3DCC471R1H3L Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή CAP FEEDTHRU 470PF 50V 1205 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή -20%, +50%
Μέγεθος νήματος - Συντελεστής θερμοκρασίας -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.049" W (3.20mm x 1.25mm) Σειρά EMIFIL®, NFM3
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1205 (3212 Metric), 3 PC Pad Αλλα ονόματα 490-11849-2
NFM3DCC471R1H3L-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Απώλεια εισαγωγής -
Ύψος (Max) 0.035" (0.90mm) Λεπτομερής περιγραφή 470pF Feed Through Capacitor 50V 300mA 1205 (3212 Metric), 3 PC Pad
Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) - Ρεύμα 300mA
χωρητικότητα 470pF