NFM31KC153R1H3L
Murata ElectronicsMurata Electronics
NFM31KC153R1H3L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP FEEDTHRU 0.015UF 50V 1206
Φύλλα δεδομένων: 1.NFM31KC153R1H3L.pdf2.NFM31KC153R1H3L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος NFM31KC153R1H3L Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή CAP FEEDTHRU 0.015UF 50V 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 167781 pcs Φύλλο δεδομένων 1.NFM31KC153R1H3L.pdf2.NFM31KC153R1H3L.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±20%
Μέγεθος νήματος - Συντελεστής θερμοκρασίας -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Σειρά EMIFIL®, NFM31
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric), 3 PC Pad Αλλα ονόματα 490-16924-2
NFM31KC153R1H3L-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Απώλεια εισαγωγής -
Ύψος (Max) 0.059" (1.50mm) Λεπτομερής περιγραφή 0.015µF Feed Through Capacitor 50V 10A 1.5 mOhm 1206 (3216 Metric), 3 PC Pad
Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 1.5 mOhm Ρεύμα 10A
χωρητικότητα 0.015µF