NFM21PC224R1C3D
Murata ElectronicsMurata Electronics
NFM21PC224R1C3D Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP FEEDTHRU 0.22UF 20% 16V 0805
Φύλλα δεδομένων: 1.NFM21PC224R1C3D.pdf2.NFM21PC224R1C3D.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
8000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος NFM21PC224R1C3D Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή CAP FEEDTHRU 0.22UF 20% 16V 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 731624 pcs Φύλλο δεδομένων 1.NFM21PC224R1C3D.pdf2.NFM21PC224R1C3D.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Ανοχή ±20%
Μέγεθος νήματος - Συντελεστής θερμοκρασίας -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Σειρά EMIFIL®, NFM21
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric), 3 PC Pad Αλλα ονόματα 490-6981-2
NFM21PC224R1C3D-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Απώλεια εισαγωγής -
Ύψος (Max) 0.037" (0.95mm) Λεπτομερής περιγραφή 0.22µF Feed Through Capacitor 16V 2A 30 mOhm 0805 (2012 Metric), 3 PC Pad
Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 30 mOhm Ρεύμα 2A
χωρητικότητα 0.22µF