MXHP32HP1000
Murata ElectronicsMurata Electronics
MXHP32HP1000 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος CBL ASSY TEST PROBE 3.937"
Φύλλα δεδομένων: 1.MXHP32HP1000.pdf2.MXHP32HP1000.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MXHP32HP1000
Αριθμός εξαρτήματος MXHP32HP1000 Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή CBL ASSY TEST PROBE 3.937" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 100558 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MXHP32HP1000.pdf2.MXHP32HP1000.pdf
Στυλ - Σειρά -
Αλλα ονόματα 490-11805
MXHP32HP1000-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μήκος 3.937" (100.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αντίσταση 50 Ohms
Γένος - Συχνότητα - Max 6GHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή Cable Assembly Coaxial 3.937" (100.00mm)