LXDC2XQ18A-253
Murata ElectronicsMurata Electronics
LXDC2XQ18A-253 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 1.8V
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LXDC2XQ18A-253 Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή DC DC CONVERTER 1.8V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 67834 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 1.8V
Τάση - Εισόδου (Min) 2.7V Τάση - Εισόδου (Max) 5.5V
Τύπος Non-Isolated PoL Module Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.11" L x 0.10" W x 0.04" H (2.8mm x 2.6mm x 1.1mm) Σειρά LXDC2XQ
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 9-SMD Module
Αλλα ονόματα 490-16282-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Χαρακτηριστικά OCP, OTP, UVLO Αποδοτικότητα 90%
Λεπτομερής περιγραφή Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 1.8V 1.5A 2.7V - 5.5V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1.5A