LQW2UAS1R0F00L
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQW2UAS1R0F00L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 1UH 370MA 1.75 OHM
Φύλλα δεδομένων: 1.LQW2UAS1R0F00L.pdf2.LQW2UAS1R0F00L.pdf3.LQW2UAS1R0F00L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LQW2UAS1R0F00L Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή FIXED IND 1UH 370MA 1.75 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τύπος Wirewound Ανοχή ±1%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1008 (2520 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.103" L x 0.096" W (2.62mm x 2.45mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά LQW2
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 35 @ 50MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1008 (2520 Metric)
Αλλα ονόματα 490-16079-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Non-Magnetic Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 25MHz
Επαγωγή 1µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.080" (2.03mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 290MHz Λεπτομερής περιγραφή 1µH Unshielded Wirewound Inductor 370mA 1.75 Ohm Max 1008 (2520 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 1.75 Ohm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 370mA