LQW15DN100M00D
Murata ElectronicsMurata Electronics
Murata Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 10UH 120MA 5.405OHM
Φύλλα δεδομένων: 1.LQW15DN100M00D.pdf2.LQW15DN100M00D.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
8000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LQW15DN100M00D Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή FIXED IND 10UH 120MA 5.405OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 65884 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LQW15DN100M00D.pdf2.LQW15DN100M00D.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0402 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.043" L x 0.026" W (1.10mm x 0.65mm)
θωράκιση Shielded Σειρά LQW15
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 490-18068-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 10MHz
Επαγωγή 10µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.028" (0.70mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 20MHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 10µH Shielded Wirewound Inductor 120mA 5.405 Ohm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 5.405 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 120mA Τρέχουσες - Κορεσμός 120mA