LQP03TQ13NJ02D
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQP03TQ13NJ02D Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 13NH 250MA 690 MOHM
Φύλλα δεδομένων: 1.LQP03TQ13NJ02D.pdf2.LQP03TQ13NJ02D.pdf3.LQP03TQ13NJ02D.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
15000 pcs
30000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LQP03TQ13NJ02D Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή FIXED IND 13NH 250MA 690 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τύπος Thin Film Ανοχή ±5%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0201 (0603 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά LQP03
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 17 @ 500MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0201 (0603 Metric)
Αλλα ονόματα 490-14917-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Non-Magnetic Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 500MHz
Επαγωγή 13nH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.013" (0.33mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 3.7GHz Λεπτομερής περιγραφή 13nH Unshielded Thin Film Inductor 250mA 690 mOhm Max 0201 (0603 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 690 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 250mA