LQP03TN56NJ02D
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQP03TN56NJ02D Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 56NH 100MA 3.9 OHM SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.LQP03TN56NJ02D.pdf2.LQP03TN56NJ02D.pdf3.LQP03TN56NJ02D.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
15000 pcs
30000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LQP03TN56NJ02D Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή FIXED IND 56NH 100MA 3.9 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τύπος Thin Film Ανοχή ±5%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0201 (0603 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά LQP03
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 9 @ 300MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0201 (0603 Metric)
Αλλα ονόματα 490-6732-2
LQP03TN56NJ02D-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Non-Magnetic Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 300MHz
Επαγωγή 56nH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.013" (0.33mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 1.2GHz Λεπτομερής περιγραφή 56nH Unshielded Thin Film Inductor 100mA 3.9 Ohm Max 0201 (0603 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 3.9 Ohm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 100mA