LQP03TN4N2C02D
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQP03TN4N2C02D Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 4.2NH 350MA 400 MOHM
Φύλλα δεδομένων: 1.LQP03TN4N2C02D.pdf2.LQP03TN4N2C02D.pdf3.LQP03TN4N2C02D.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
15000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LQP03TN4N2C02D Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή FIXED IND 4.2NH 350MA 400 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τύπος Thin Film Ανοχή ±0.2nH
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0201 (0603 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά LQP03
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 14 @ 500MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0201 (0603 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Non-Magnetic
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 500MHz Επαγωγή 4.2nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.013" (0.33mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 5.3GHz
Λεπτομερής περιγραφή 4.2nH Unshielded Thin Film Inductor 350mA 400 mOhm Max 0201 (0603 Metric) Αντίσταση DC (DCR) 400 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 350mA Τρέχουσες - Κορεσμός -