LQP03TN15NHZ2D
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQP03TN15NHZ2D Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 15NH 250MA 700MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.LQP03TN15NHZ2D.pdf2.LQP03TN15NHZ2D.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
15000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LQP03TN15NHZ2D Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή FIXED IND 15NH 250MA 700MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3176324 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LQP03TN15NHZ2D.pdf2.LQP03TN15NHZ2D.pdf
Τύπος Thin Film Ανοχή ±3%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0201 (0603 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά LQP03
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Q @ Συχν 12 @ 500MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0201 (0603 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Υλικό - Πυρήνας Non-Magnetic Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 500MHz Επαγωγή 15nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.013" (0.33mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 2.6GHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 15nH Unshielded Thin Film Inductor 250mA 700 mOhm Max 0201 (0603 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 700 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 250mA