LQP03TG3N7C02D
Murata Electronics North AmericaMurata Electronics North America
LQP03TG3N7C02D Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 3.7NH 350MA 350 MOHM
Φύλλα δεδομένων: 1.LQP03TG3N7C02D.pdf2.LQP03TG3N7C02D.pdf3.LQP03TG3N7C02D.pdf4.LQP03TG3N7C02D.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
10000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LQP03TG3N7C02D Κατασκευαστής Murata Electronics North America
Περιγραφή FIXED IND 3.7NH 350MA 350 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάσης - Ανάλυση 0201 (0603 Metric) Χρήση Unshielded
Τύπος Thin Film Μέγεθος / Διαστάσεις 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Σειρά LQP03 Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Ακροαματικότητα - Πόλωση 0201 (0603 Metric)
Άλλα ονόματα 490-12925-2
LQP03TG3N7C02
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή LQP03TG3N7C02D
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.013" (0.33mm) Τύπος υλικού 3.7nH
Συχνότητα - Test 7GHz Συχνότητα - Αυτο Resonant 350 mOhm Max
Διευρυμένη περιγραφή 3.7nH Unshielded Thin Film Inductor 350mA 350 mOhm Max 0201 (0603 Metric) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±0.2nH
Διάμετρος - Ώμος 13 @ 500MHz Περιγραφή FIXED IND 3.7NH 350MA 350 MOHM
Χρόνος καθυστέρησης 500MHz Αντίσταση DC (DCR) -
τρέχουσα Αξιολόγηση 350mA Τρέχουσες - Κορεσμός Non-Magnetic