LQP03TG3N3C02D
Murata Electronics North AmericaMurata Electronics North America
LQP03TG3N3C02D Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 3.3NH 400MA 320 MOHM
Φύλλα δεδομένων: 1.LQP03TG3N3C02D.pdf2.LQP03TG3N3C02D.pdf3.LQP03TG3N3C02D.pdf4.LQP03TG3N3C02D.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
15000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LQP03TG3N3C02D Κατασκευαστής Murata Electronics North America
Περιγραφή FIXED IND 3.3NH 400MA 320 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάσης - Ανάλυση 0201 (0603 Metric) Χρήση Unshielded
Τύπος Thin Film Μέγεθος / Διαστάσεις 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Σειρά LQP03 Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Ακροαματικότητα - Πόλωση 0201 (0603 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή LQP03TG3N3C02D Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.013" (0.33mm)
Τύπος υλικού 3.3nH Συχνότητα - Test 6GHz
Συχνότητα - Αυτο Resonant 320 mOhm Max Διευρυμένη περιγραφή 3.3nH Unshielded Thin Film Inductor 400mA 320 mOhm Max 0201 (0603 Metric)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±0.2nH Διάμετρος - Ώμος 13 @ 500MHz
Περιγραφή FIXED IND 3.3NH 400MA 320 MOHM Χρόνος καθυστέρησης 500MHz
Αντίσταση DC (DCR) - τρέχουσα Αξιολόγηση 400mA