LQP03TG15NJ02D
Murata Electronics North AmericaMurata Electronics North America
LQP03TG15NJ02D Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 15NH 170MA 1.9 OHM SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.LQP03TG15NJ02D.pdf2.LQP03TG15NJ02D.pdf3.LQP03TG15NJ02D.pdf4.LQP03TG15NJ02D.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
15000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LQP03TG15NJ02D Κατασκευαστής Murata Electronics North America
Περιγραφή FIXED IND 15NH 170MA 1.9 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάσης - Ανάλυση 0201 (0603 Metric) Χρήση Unshielded
Τύπος Thin Film Μέγεθος / Διαστάσεις 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Σειρά LQP03 Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Ακροαματικότητα - Πόλωση 0201 (0603 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή LQP03TG15NJ02D Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.013" (0.33mm)
Τύπος υλικού 15nH Συχνότητα - Test 3.1GHz
Συχνότητα - Αυτο Resonant 1.9 Ohm Max Διευρυμένη περιγραφή 15nH Unshielded Thin Film Inductor 170mA 1.9 Ohm Max 0201 (0603 Metric)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±5% Διάμετρος - Ώμος 11 @ 500MHz
Περιγραφή FIXED IND 15NH 170MA 1.9 OHM SMD Χρόνος καθυστέρησης 500MHz
Αντίσταση DC (DCR) - τρέχουσα Αξιολόγηση 170mA