LQP03HQ2N2C02D
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQP03HQ2N2C02D Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 2.2NH 600MA 120 MOHM
Φύλλα δεδομένων: LQP03HQ2N2C02D.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
15000 pcs
30000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LQP03HQ2N2C02D Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή FIXED IND 2.2NH 600MA 120 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1630605 pcs Φύλλο δεδομένων LQP03HQ2N2C02D.pdf
Τύπος Thin Film Ανοχή ±0.2nH
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0201 (0603 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά LQP03
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 20 @ 500MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0201 (0603 Metric)
Αλλα ονόματα 490-13900-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Non-Magnetic Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 500MHz
Επαγωγή 2.2nH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.017" (0.42mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 9GHz Λεπτομερής περιγραφή 2.2nH Unshielded Thin Film Inductor 600mA 120 mOhm Max 0201 (0603 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 120 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 600mA