LQP02TQ3N9B02D
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 3.9NH 270MA 1 OHM SMD
Φύλλα δεδομένων: LQP02TQ3N9B02D.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LQP02TQ3N9B02D Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή FIXED IND 3.9NH 270MA 1 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1048157 pcs Φύλλο δεδομένων LQP02TQ3N9B02D.pdf
Τύπος Thick Film Ανοχή ±0.1nH
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 01005 (0402 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά LQP02
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 10 @ 500MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 01005 (0402 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Non-Magnetic
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 500MHz Επαγωγή 3.9nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.009" (0.23mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 9GHz
Λεπτομερής περιγραφή 3.9nH Unshielded Thick Film Inductor 270mA 1 Ohm Max 01005 (0402 Metric) Αντίσταση DC (DCR) 1 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 270mA Τρέχουσες - Κορεσμός -