LQP02TQ2N4B02D
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 2.4NH 370MA 400 MOHM
Φύλλα δεδομένων: LQP02TQ2N4B02D.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LQP02TQ2N4B02D Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή FIXED IND 2.4NH 370MA 400 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1122208 pcs Φύλλο δεδομένων LQP02TQ2N4B02D.pdf
Τύπος Thick Film Ανοχή ±0.1nH
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 01005 (0402 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά LQP02
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 10 @ 500MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 01005 (0402 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Non-Magnetic
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 500MHz Επαγωγή 2.4nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.009" (0.23mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 13GHz
Λεπτομερής περιγραφή 2.4nH Unshielded Thick Film Inductor 370mA 400 mOhm Max 01005 (0402 Metric) Αντίσταση DC (DCR) 400 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 370mA Τρέχουσες - Κορεσμός -