LQP02TN18NJ02D
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQP02TN18NJ02D Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 18NH 140MA 3.5 OHM SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.LQP02TN18NJ02D.pdf2.LQP02TN18NJ02D.pdf3.LQP02TN18NJ02D.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LQP02TN18NJ02D Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή FIXED IND 18NH 140MA 3.5 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τύπος - Ανοχή ±5%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 01005 (0402 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά LQP02
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 7 @ 500MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 01005 (0402 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Non-Magnetic
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 500MHz Επαγωγή 18nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.009" (0.23mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 2.5GHz
Λεπτομερής περιγραφή 18nH Unshielded Inductor 140mA 3.5 Ohm Max 01005 (0402 Metric) Αντίσταση DC (DCR) 3.5 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 140mA Τρέχουσες - Κορεσμός -