LQP02HQ2N2C02L
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQP02HQ2N2C02L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος 01005 (0402) 0.3 0.02MM 2.2NH 0.
Φύλλα δεδομένων: LQP02HQ2N2C02L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
30000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LQP02HQ2N2C02L Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή 01005 (0402) 0.3 0.02MM 2.2NH 0. Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1957001 pcs Φύλλο δεδομένων LQP02HQ2N2C02L.pdf
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Σειρά * Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 01005 (0402 Metric) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.013" (0.32mm)