LQH55DN222M03L
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQH55DN222M03L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 2.2MH 100MA 21.5 OHM
Φύλλα δεδομένων: 1.LQH55DN222M03L.pdf2.LQH55DN222M03L.pdf3.LQH55DN222M03L.pdf4.LQH55DN222M03L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LQH55DN222M03L Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή FIXED IND 2.2MH 100MA 21.5 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά LQH55
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση 2220 (5750 Metric)
Αλλα ονόματα 490-16864-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 80°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 10kHz
Επαγωγή 2.2mH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.197" (5.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 1.2MHz Λεπτομερής περιγραφή 2.2mH Unshielded Wirewound Inductor 100mA 30.1 Ohm Max 2220 (5750 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 30.1 Ohm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 100mA