LQH43MN3R3M03L
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQH43MN3R3M03L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 3.3UH 500MA 350 MOHM
Φύλλα δεδομένων: 1.LQH43MN3R3M03L.pdf2.LQH43MN3R3M03L.pdf3.LQH43MN3R3M03L.pdf4.LQH43MN3R3M03L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LQH43MN3R3M03L Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή FIXED IND 3.3UH 500MA 350 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1812 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά LQH43
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 20 @ 1MHz
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση 1812 (4532 Metric)
Αλλα ονόματα 490-8425-6 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1MHz
Επαγωγή 3.3µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.110" (2.80mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 47MHz Λεπτομερής περιγραφή 3.3µH Unshielded Wirewound Inductor 500mA 350 mOhm Max 1812 (4532 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 350 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 500mA