LQH43MN2R7M03L
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQH43MN2R7M03L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 2.7UH 500MA 320 MOHM
Φύλλα δεδομένων: 1.LQH43MN2R7M03L.pdf2.LQH43MN2R7M03L.pdf3.LQH43MN2R7M03L.pdf4.LQH43MN2R7M03L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LQH43MN2R7M03L Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή FIXED IND 2.7UH 500MA 320 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1812 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά LQH43
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 20 @ 1MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1812 (4532 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1MHz Επαγωγή 2.7µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.110" (2.80mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 53MHz
Λεπτομερής περιγραφή 2.7µH Unshielded Wirewound Inductor 500mA 320 mOhm Max 1812 (4532 Metric) Αντίσταση DC (DCR) 320 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 500mA Τρέχουσες - Κορεσμός -