LQH32PB3R3NN0L
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQH32PB3R3NN0L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 3.3UH 1.2A 120 MOHM
Φύλλα δεδομένων: 1.LQH32PB3R3NN0L.pdf2.LQH32PB3R3NN0L.pdf3.LQH32PB3R3NN0L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LQH32PB3R3NN0L Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή FIXED IND 3.3UH 1.2A 120 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τύπος Wirewound Ανοχή ±30%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1210 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
θωράκιση Shielded Σειρά LQH32
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1MHz Επαγωγή 3.3µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.067" (1.70mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 50MHz
Λεπτομερής περιγραφή 3.3µH Shielded Wirewound Inductor 1.2A 144 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 144 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 1.2A Τρέχουσες - Κορεσμός 1.25A