LQH32MN3R3K23L
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQH32MN3R3K23L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 3.3UH 300MA 1 OHM SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.LQH32MN3R3K23L.pdf2.LQH32MN3R3K23L.pdf3.LQH32MN3R3K23L.pdf4.LQH32MN3R3K23L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LQH32MN3R3K23L Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή FIXED IND 3.3UH 300MA 1 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τύπος Wirewound Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1210 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά LQH32
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 20 @ 1MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 490-6630-2
LQH32MN3R3K23L-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1MHz
Επαγωγή 3.3µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.087" (2.20mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 38MHz Λεπτομερής περιγραφή 3.3µH Unshielded Wirewound Inductor 300mA 1 Ohm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 1 Ohm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 300mA