LQH32DN220K53L
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQH32DN220K53L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 22UH 250MA 910 MOHM
Φύλλα δεδομένων: LQH32DN220K53L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LQH32DN220K53L Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή FIXED IND 22UH 250MA 910 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 423509 pcs Φύλλο δεδομένων LQH32DN220K53L.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1210 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά LQH32
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 490-9911-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1MHz
Επαγωγή 22µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.067" (1.70mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 19MHz Λεπτομερής περιγραφή 22µH Unshielded Wirewound Inductor 250mA 923 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 923 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 250mA
Τρέχουσες - Κορεσμός 250mA