LQH31MN2R2K03L
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQH31MN2R2K03L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 2.2UH 140MA 700 MOHM
Φύλλα δεδομένων: 1.LQH31MN2R2K03L.pdf2.LQH31MN2R2K03L.pdf3.LQH31MN2R2K03L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LQH31MN2R2K03L Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή FIXED IND 2.2UH 140MA 700 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τύπος Wirewound Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1206 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά LQH31
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 35 @ 10MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric)
Αλλα ονόματα 490-8402-2
LQH31MN2R2K03L-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1MHz
Επαγωγή 2.2µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.079" (2.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 50MHz Λεπτομερής περιγραφή 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 140mA 910 mOhm Max 1206 (3216 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 910 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 140mA