LQH2HPZ220MJRL
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQH2HPZ220MJRL Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 22UH 540MA 1.008 OHM
Φύλλα δεδομένων: 1.LQH2HPZ220MJRL.pdf2.LQH2HPZ220MJRL.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LQH2HPZ220MJRL Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή FIXED IND 22UH 540MA 1.008 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 410759 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LQH2HPZ220MJRL.pdf2.LQH2HPZ220MJRL.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1008 (2520 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
θωράκιση Shielded Σειρά LQH2
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1008 (2520 Metric) Αλλα ονόματα 490-15897-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1MHz Επαγωγή 22µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.039" (1.00mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 20MHz
Λεπτομερής περιγραφή 22µH Shielded Wirewound Inductor 540mA 1.008 Ohm Max 1008 (2520 Metric) Αντίσταση DC (DCR) 1.008 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 540mA Τρέχουσες - Κορεσμός 530mA