LQG15WH1N2C02D
Murata Electronics North AmericaMurata Electronics North America
LQG15WH1N2C02D Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 1.2NH 1.2A 30 MOHM
Φύλλα δεδομένων: 1.LQG15WH1N2C02D.pdf2.LQG15WH1N2C02D.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
30000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LQG15WH1N2C02D Κατασκευαστής Murata Electronics North America
Περιγραφή FIXED IND 1.2NH 1.2A 30 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1564385 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LQG15WH1N2C02D.pdf2.LQG15WH1N2C02D.pdf
Τάσης - Ανάλυση 0402 (1005 Metric) Χρήση Unshielded
Τύπος Multilayer Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.024" W (1.00mm x 0.60mm)
Σειρά LQG15 Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Πόλωση 0402 (1005 Metric)
Άλλα ονόματα 490-15199-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή LQG15WH1N2C02D
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.020" (0.51mm) Τύπος υλικού 1.2nH
Συχνότητα - Test 13GHz Συχνότητα - Αυτο Resonant 30 mOhm Max
Διευρυμένη περιγραφή 1.2nH Unshielded Multilayer Inductor 1.2A 30 mOhm Max 0402 (1005 Metric) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±0.2nH
Περιγραφή FIXED IND 1.2NH 1.2A 30 MOHM Χρόνος καθυστέρησης 100MHz
Αντίσταση DC (DCR) - τρέχουσα Αξιολόγηση 1.2A