LQG15HS18NJ02D
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQG15HS18NJ02D Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 18NH 400MA 360 MOHM
Φύλλα δεδομένων: 1.LQG15HS18NJ02D.pdf2.LQG15HS18NJ02D.pdf3.LQG15HS18NJ02D.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LQG15HS18NJ02D Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή FIXED IND 18NH 400MA 360 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τύπος Multilayer Ανοχή ±5%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0402 (1005 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά LQG15
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 8 @ 100MHz
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric)
Αλλα ονόματα 490-2626-6 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Air Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100MHz
Επαγωγή 18nH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.022" (0.55mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 2.2GHz Λεπτομερής περιγραφή 18nH Unshielded Multilayer Inductor 400mA 360 mOhm Max 0402 (1005 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 360 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 400mA