KRM55LR71H475KH01K
Murata ElectronicsMurata Electronics
KRM55LR71H475KH01K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 4.7UF 50V X7R 2220
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος KRM55LR71H475KH01K Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή CAP CER 4.7UF 50V X7R 2220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.110" (2.80mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Σειρά KRM
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2220 (5750 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 4.7µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 2220 (5750 Metric)
χωρητικότητα 4.7µF εφαρμογές General Purpose