KCM55WR71E686MH01K
Murata ElectronicsMurata Electronics
KCM55WR71E686MH01K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 68UF 25V X7R SMD
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος KCM55WR71E686MH01K Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή CAP CER 68UF 25V X7R SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.264" (6.70mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.240" L x 0.209" W (6.10mm x 5.30mm) Σειρά KCM
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση SMD, J-Lead Αλλα ονόματα 490-16298-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Style J-Lead
μόλυβδος Απόσταση - Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 68µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R SMD, J-Lead χωρητικότητα 68µF