GRT21BC8YA475ME13L
Murata ElectronicsMurata Electronics
GRT21BC8YA475ME13L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 4.7UF 35V X6S 0805
Φύλλα δεδομένων: GRT21BC8YA475ME13L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος GRT21BC8YA475ME13L Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή CAP CER 4.7UF 35V X6S 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 473841 pcs Φύλλο δεδομένων GRT21BC8YA475ME13L.pdf
Τάση - Ονομαστική 35V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.057" (1.45mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X6S
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Σειρά GRT
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Αλλα ονόματα 490-12362-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 4.7µF ±20% 35V Ceramic Capacitor X6S 0805 (2012 Metric) χωρητικότητα 4.7µF