GRM32ER6YA106KA12L
Murata ElectronicsMurata Electronics
GRM32ER6YA106KA12L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 10UF 35V X5R 1210
Φύλλα δεδομένων: 1.GRM32ER6YA106KA12L.pdf2.GRM32ER6YA106KA12L.pdf3.GRM32ER6YA106KA12L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος GRM32ER6YA106KA12L Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή CAP CER 10UF 35V X5R 1210 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση - Ονομαστική 35V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.106" (2.70mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X5R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Σειρά GRM
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 1210 (3225 Metric) Αλλα ονόματα 490-11652-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 10µF ±10% 35V Ceramic Capacitor X5R 1210 (3225 Metric) χωρητικότητα 10µF