GRM3166T1H3R0CD01D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GRM3166T1H3R0CD01D Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 3PF 50V T2H 1206
Φύλλα δεδομένων: 1.GRM3166T1H3R0CD01D.pdf2.GRM3166T1H3R0CD01D.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος GRM3166T1H3R0CD01D Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή CAP CER 3PF 50V T2H 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5099 pcs Φύλλο δεδομένων 1.GRM3166T1H3R0CD01D.pdf2.GRM3166T1H3R0CD01D.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±0.25pF
Πάχος (Max) 0.028" (0.70mm) Συντελεστής θερμοκρασίας T2H
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Σειρά GRM
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 3pF ±0.25pF 50V Ceramic Capacitor T2H 1206 (3216 Metric)
χωρητικότητα 3pF εφαρμογές General Purpose