GRM21BC7YA475ME11K
Murata ElectronicsMurata Electronics
GRM21BC7YA475ME11K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 4.7UF 35V X7S 0805
Φύλλα δεδομένων: 1.GRM21BC7YA475ME11K.pdf2.GRM21BC7YA475ME11K.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος GRM21BC7YA475ME11K Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή CAP CER 4.7UF 35V X7S 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 510743 pcs Φύλλο δεδομένων 1.GRM21BC7YA475ME11K.pdf2.GRM21BC7YA475ME11K.pdf
Τάση - Ονομαστική 35V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.057" (1.45mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7S
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Σειρά GRM
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 4.7µF ±20% 35V Ceramic Capacitor X7S 0805 (2012 Metric)
χωρητικότητα 4.7µF εφαρμογές General Purpose