GRM2197U2A3R7CD01D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GRM2197U2A3R7CD01D Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 3.7PF 100V U2J 0805
Φύλλα δεδομένων: 1.GRM2197U2A3R7CD01D.pdf2.GRM2197U2A3R7CD01D.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος GRM2197U2A3R7CD01D Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή CAP CER 3.7PF 100V U2J 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5750 pcs Φύλλο δεδομένων 1.GRM2197U2A3R7CD01D.pdf2.GRM2197U2A3R7CD01D.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±0.25pF
Πάχος (Max) 0.037" (0.95mm) Συντελεστής θερμοκρασίας U2J
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Σειρά GRM
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 3.7pF ±0.25pF 100V Ceramic Capacitor U2J 0805 (2012 Metric)
χωρητικότητα 3.7pF εφαρμογές General Purpose