GRM2196T2A1R2CD01D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GRM2196T2A1R2CD01D Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1.2PF 100V T2H 0805
Φύλλα δεδομένων: GRM2196T2A1R2CD01D.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος GRM2196T2A1R2CD01D Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή CAP CER 1.2PF 100V T2H 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5741 pcs Φύλλο δεδομένων GRM2196T2A1R2CD01D.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±0.25pF
Πάχος (Max) 0.037" (0.95mm) Συντελεστής θερμοκρασίας T2H
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Σειρά GRM
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 1.2pF ±0.25pF 100V Ceramic Capacitor T2H 0805 (2012 Metric)
χωρητικότητα 1.2pF εφαρμογές General Purpose