GRM1886T1H2R2CD01D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GRM1886T1H2R2CD01D Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 2.2PF 50V T2H 0603
Φύλλα δεδομένων: 1.GRM1886T1H2R2CD01D.pdf2.GRM1886T1H2R2CD01D.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος GRM1886T1H2R2CD01D Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή CAP CER 2.2PF 50V T2H 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5940 pcs Φύλλο δεδομένων 1.GRM1886T1H2R2CD01D.pdf2.GRM1886T1H2R2CD01D.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±0.25pF
Πάχος (Max) 0.035" (0.90mm) Συντελεστής θερμοκρασίας T2H
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Σειρά GRM
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 2.2pF ±0.25pF 50V Ceramic Capacitor T2H 0603 (1608 Metric)
χωρητικότητα 2.2pF εφαρμογές General Purpose