GRM155R6YA474KE01D
Murata Electronics North AmericaMurata Electronics North America
GRM155R6YA474KE01D Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.47UF 35V X5R 0402
Φύλλα δεδομένων: 1.GRM155R6YA474KE01D.pdf2.GRM155R6YA474KE01D.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
20000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος GRM155R6YA474KE01D Κατασκευαστής Murata Electronics North America
Περιγραφή CAP CER 0.47UF 35V X5R 0402 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3580983 pcs Φύλλο δεδομένων 1.GRM155R6YA474KE01D.pdf2.GRM155R6YA474KE01D.pdf
Τάση - Ονομαστική 35V Ανοχή 0.47µF
Πάχος (Max) X5R Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Σειρά GRM
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose
Ακροαματικότητα - Πόλωση 0402 (1005 Metric)
Άλλα ονόματα 490-10462-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή GRM155R6YA474KE01D
μόλυβδος Style 0.022" (0.55mm) Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Derating Recommended Ποσοστό αποτυχίας -
Διευρυμένη περιγραφή 0.47µF ±10% 35V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±10%