GRM033R70J103KA01D
Murata Electronics North AmericaMurata Electronics North America
GRM033R70J103KA01D Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 10000PF 6.3V X7R 0201
Φύλλα δεδομένων: 1.GRM033R70J103KA01D.pdf2.GRM033R70J103KA01D.pdf3.GRM033R70J103KA01D.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
15000 pcs
30000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος GRM033R70J103KA01D Κατασκευαστής Murata Electronics North America
Περιγραφή CAP CER 10000PF 6.3V X7R 0201 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση - Ονομαστική 6.3V Ανοχή 10000pF
Πάχος (Max) X7R Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Σειρά GRM
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose
Ακροαματικότητα - Πόλωση 0201 (0603 Metric)
Άλλα ονόματα 490-1262-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή GRM033R70J103KA01D
μόλυβδος Style 0.013" (0.33mm) Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Διευρυμένη περιγραφή 10000pF ±10% 6.3V Ceramic Capacitor X7R 0201 (0603 Metric) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±10%