GRM033R61E101KA01E
Murata ElectronicsMurata Electronics
GRM033R61E101KA01E Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 100PF 25V X5R 0201
Φύλλα δεδομένων: GRM033R61E101KA01E.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος GRM033R61E101KA01E Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή CAP CER 100PF 25V X5R 0201 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8821723 pcs Φύλλο δεδομένων GRM033R61E101KA01E.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.013" (0.33mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X5R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Σειρά GRM
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 0201 (0603 Metric) Αλλα ονόματα 490-17023-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 100pF ±10% 25V Ceramic Capacitor X5R 0201 (0603 Metric) χωρητικότητα 100pF