GRM033R61C333ME84D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GRM033R61C333ME84D Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.033UF 16V X5R 0201
Φύλλα δεδομένων: 1.GRM033R61C333ME84D.pdf2.GRM033R61C333ME84D.pdf3.GRM033R61C333ME84D.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
15000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος GRM033R61C333ME84D Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή CAP CER 0.033UF 16V X5R 0201 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση - Ονομαστική 16V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.013" (0.33mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X5R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Σειρά GRM
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0201 (0603 Metric) Αλλα ονόματα 490-9989-2
GRM033R61C333ME84D-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Λεπτομερής περιγραφή 0.033µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X5R 0201 (0603 Metric) χωρητικότητα 0.033µF