GRM033R61A472KA01D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GRM033R61A472KA01D Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 4700PF 10V X5R 0201
Φύλλα δεδομένων: 1.GRM033R61A472KA01D.pdf2.GRM033R61A472KA01D.pdf3.GRM033R61A472KA01D.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
15000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος GRM033R61A472KA01D Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή CAP CER 4700PF 10V X5R 0201 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση - Ονομαστική 10V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.013" (0.33mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X5R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Σειρά GRM
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0201 (0603 Metric) Αλλα ονόματα 490-3164-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Λεπτομερής περιγραφή 4700pF ±10% 10V Ceramic Capacitor X5R 0201 (0603 Metric) χωρητικότητα 4700pF