GRM033C80J683ME84J
Murata ElectronicsMurata Electronics
GRM033C80J683ME84J Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.068UF 6.3V X6S 0201
Φύλλα δεδομένων: 1.GRM033C80J683ME84J.pdf2.GRM033C80J683ME84J.pdf3.GRM033C80J683ME84J.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος GRM033C80J683ME84J Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή CAP CER 0.068UF 6.3V X6S 0201 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση - Ονομαστική 6.3V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.013" (0.33mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X6S
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Σειρά GRM
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0201 (0603 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 0.068µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X6S 0201 (0603 Metric)
χωρητικότητα 0.068µF εφαρμογές General Purpose