GQM22M5C2H8R2DB01K
Murata ElectronicsMurata Electronics
GQM22M5C2H8R2DB01K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 8.2PF 500V NP0 1111
Φύλλα δεδομένων: 1.GQM22M5C2H8R2DB01K.pdf2.GQM22M5C2H8R2DB01K.pdf3.GQM22M5C2H8R2DB01K.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος GQM22M5C2H8R2DB01K Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή CAP CER 8.2PF 500V NP0 1111 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±0.5pF
Πάχος (Max) 0.053" (1.35mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.110" L x 0.110" W (2.80mm x 2.80mm) Σειρά GQM
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1111 (2828 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Χαρακτηριστικά High Q, Low Loss Λεπτομερής περιγραφή 8.2pF ±0.5pF 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1111 (2828 Metric)
χωρητικότητα 8.2pF εφαρμογές RF, Microwave, High Frequency