GQM1875C2E8R2DB12D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GQM1875C2E8R2DB12D Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 8.2PF 250V NP0 0603
Φύλλα δεδομένων: 1.GQM1875C2E8R2DB12D.pdf2.GQM1875C2E8R2DB12D.pdf3.GQM1875C2E8R2DB12D.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος GQM1875C2E8R2DB12D Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή CAP CER 8.2PF 250V NP0 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση - Ονομαστική 250V Ανοχή ±0.5pF
Πάχος (Max) 0.032" (0.80mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Σειρά GQM
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Χαρακτηριστικά High Q, Low Loss Λεπτομερής περιγραφή 8.2pF ±0.5pF 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
χωρητικότητα 8.2pF εφαρμογές RF, Microwave, High Frequency