GQM1555C2D2R2CB01D
Murata Electronics North AmericaMurata Electronics North America
GQM1555C2D2R2CB01D Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 2.2PF 200V NP0 0402
Φύλλα δεδομένων: 1.GQM1555C2D2R2CB01D.pdf2.GQM1555C2D2R2CB01D.pdf3.GQM1555C2D2R2CB01D.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος GQM1555C2D2R2CB01D Κατασκευαστής Murata Electronics North America
Περιγραφή CAP CER 2.2PF 200V NP0 0402 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση - Ονομαστική 200V Ανοχή 2.2pF
Πάχος (Max) C0G, NP0 Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Σειρά GQM
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα RF, Microwave, High Frequency
Ακροαματικότητα - Πόλωση 0402 (1005 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή GQM1555C2D2R2CB01D μόλυβδος Style 0.022" (0.55mm)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά High Q, Low Loss
Ποσοστό αποτυχίας - Διευρυμένη περιγραφή 2.2pF ±0.25pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±0.25pF Περιγραφή CAP CER 2.2PF 200V NP0 0402