GJM0335C1E2R2CB01D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GJM0335C1E2R2CB01D Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 2.2PF 25V C0G/NP0 0201
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος GJM0335C1E2R2CB01D Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή CAP CER 2.2PF 25V C0G/NP0 0201 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±0.25pF
Πάχος (Max) 0.013" (0.33mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Σειρά GJM
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 0201 (0603 Metric) Αλλα ονόματα 490-3061-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά High Q, Low Loss
Λεπτομερής περιγραφή 2.2pF ±0.25pF 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric) χωρητικότητα 2.2pF