GJM0225C1C200JB01L
Murata ElectronicsMurata Electronics
GJM0225C1C200JB01L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 20PF 16V NP0 01005
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος GJM0225C1C200JB01L Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή CAP CER 20PF 16V NP0 01005 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση - Ονομαστική 16V Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) 0.009" (0.22mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm) Σειρά GJM
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 01005 (0402 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Χαρακτηριστικά High Q, Low Loss Λεπτομερής περιγραφή 20pF ±5% 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 01005 (0402 Metric)
χωρητικότητα 20pF εφαρμογές RF, Microwave, High Frequency