GCQ1555C1H2R2CB01D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GCQ1555C1H2R2CB01D Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Murata Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 2.2PF 50V C0G/NP0 0402
Φύλλα δεδομένων: 1.GCQ1555C1H2R2CB01D.pdf2.GCQ1555C1H2R2CB01D.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος GCQ1555C1H2R2CB01D Κατασκευαστής Murata Electronics
Περιγραφή CAP CER 2.2PF 50V C0G/NP0 0402 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1181085 pcs Φύλλο δεδομένων 1.GCQ1555C1H2R2CB01D.pdf2.GCQ1555C1H2R2CB01D.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±0.25pF
Πάχος (Max) 0.022" (0.55mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Σειρά GCQ
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric) Αλλα ονόματα 490-17449-2
GCQ1555C1H2R2CB01D-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 2.2pF ±0.25pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)
χωρητικότητα 2.2pF εφαρμογές Automotive